Skip to content Skip to footer

Ostujuhend

www.yxes.ee e-poes saate osta nii külalisena kui ka teha konto.

Konto loomine

Konto saab luua lehel “Minu konto“. Konto registreerimisel tuleb täita järgnevad väljad:
 • Kasutajanimi
 • E-posti aadress
 • Parool
Oma konto töölaualt näeb hiljutisi tellimusi, saab hallata tarne ja maksmise aadresse ning muuta oma salasõna ja konto andmeid. Kui soovite oma konto kustutada, saate antud soov aaressil info@yxes.ee.

Ostujuhend

Tellimusele tuleb sisestada andmed mille kaudu kaup Teieni toimetada. Pakiautomaadi teenust kasutades on kõige olulisem sisestada mobiiltelefoni number mida igapäevaselt kasutate. Palun sisestage kindlasti oma mobiiltelefoni number, sest tarnijad ei tunnista lauatelefoni. Ostu sooritamisel klient kinnitab ja annab nõusoleku, et on läbi lugenud, tutvunud ja nõustunud meie privaatsuspoliitika ja müügitingimustega.

Toodete valimine

 1. Valige endale meelepärane toode. Tootele klikkides avaneb selle detailvaade, kus saate vaadata toote pilte, lugeda lisainfot ning määrata soovitud kogust. Kui toode sobib ja soovitud kogus on valitud, siis klikkige nuppu „Lisage ostukorvi“.
 2. Ekraani paremas ülanurgas näete oma ostukorvi toodete kogust. Selleks, et vaadata ostukorvi sisu lähemalt, klikkige ekraani paremas ülanurgas ostukorvi ikoonile.
 3. Kui soovid tellida rohkem tooteid, jätkake toodete valimist. Iga toote puhul, mida soovite osta määrake sobiv koguse number ja vajutage toote juures asuvale ikoonile „Lisa ostukorvi“.
a. Ostukorvi sisu näete lehekülje paremal üleval nurgas olevale “ostukorvi” ikoonile klikkides ning vajutades nuppu “Vaata ostukorvi” b. Kui olete kõik soovitud tooted välja valinud, vajutage ikoonile „Vaata ostukorvi“ ning teile kuvatakse Ostukorvi detailne sisu. c. Toote eemaldamiseks ostukärust vajutage toote real lõpus asuvale ristile (hallrist= kustutamine) või vähendage kogus nullini ning vajutage nuppu “Uuenda ostukorvi”.  Seejärel toode eemaldatakse ostukorvist ja automaatselt uuendatakse Ostukorvi sisu. d. Kui soovite ostukorvis oleva kauba kogust muuta, vajutage kauba järel oleval koguse juures olevat „+“ või „-„ märki.

Tellimuse andmete sisestamine

Kui tellimus on lõplik, sooritage Ostukorvi all järgnevalt kirjeldatud 3 sammu:
 1. Täitke ankeet enda isikuandmete kohta. Väljade täitmise õigsuse eest on vastutus ainult teil.
 2. Tellimuse kinnitamiseks tutvuge meie e-poe Privaatsuspoliitika ja müügitingimustega. Kui olete antud tingimustega nõus, siis märkige „linnukene“ rea „Nõustun tingimustega“ ette.
 3. Valige kauba kättesaamise viis. Selleks, et saaksite tellimuse kinnitada, on vaja määrata tellimuse kättesaamise viis. Valida on Omniva või Itella SmartPosti pakiautomaati vahel . Rippmenüüst saate valida pakiautomaadi asukoha, kust soovite kauba kätte saada.Saatmise hinnad on kuvatud valiku taga.
Palun sisestage kindlasti oma mobiiltelefoni number, sest tarnijad ei tunnista lauatelefoni. Tarnija saadab vastava meili kui pakk on saabunud teie poolt valitud sihtkohta. Valige makseviis. Tasuda on võimalik läbi pangalinkide, krediitkaardi või Montonio Split järelmaksu kaudu. Juhul, kui peaks süsteem jääma ootele või laadima kauemaks siis võib vajutada tellimuselehel “refresh” nuppu lehekülje uuesti laadimiseks. Lehekülg värskendab ennast ja te saate jätkata tellimuse täitmist.

Tasumine

 1. Pangalingiga maksmiseks klikkige oma kodupanga logol ning teid suunatakse internetipanga lehele, kus teid ootab eeltäidetud maksekorraldus. Veenduge, et summa on õige ning kinnitage tehing. Seejärel ärge unustage klikkimast nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” – ainult nii saabub koheselt meie süsteemi teade selle kohta, et olete makse edukalt sooritanud.
 2. Krediitkaardiga maksmine – Vajutada lehel “Kassa” makseviisik “Maksa krediitkaardiga” ning teid suunatakse internetipanga lehele, kus teid ootab eeltäidetud maksekorraldus. Veenduge, et summa on õige ning kinnitage tehing. Seejärel ärge unustage klikkimast nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” – ainult nii saabub koheselt meie süsteemi teade selle kohta, et olete makse edukalt sooritanud.
 3. Montonio Split: üks suur ost- kolm väikest makset. Kasuta maksmiseks Montonio Split lahendust – maksa ostu eest samal kuul hiljem või kolme kuu jooksul kolmes võrdses osas. Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio Split. Ostu eest saad tasuda 30 päeva pärast, kahes osas kahe kuu jooksul või kolmes osas kolme kuu jooksul. Soovi korral saad kogu ostusumma enne tähtaega vabalt valitud ajal korraga ära maksta. Tutvu tingimustega ning kinnita ost:    • Ostukorvi maksumus alates 30€ • Periood 1-3 kuud • Intress 0% • Lepingutasu 0€ • Lisatasud 0€ Teenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 33 € järgmistel näidistingimustel: ostusumma 99 €, tagasimakse periood 3 kuud, intress 0%, lepingutasu 0 €, igakuine haldustasu 0 €. Maksete kogusumma on 99 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega. Maksa hiljem: Saad kauba eest maksta kuu aja pärast ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu. Maksa kolmes osas: Jaota maksed kolme kuu peale ilma ühegi lisatasuta. 0% intress, 0 € lepingutasu ja 0 € haldustasu.
Makseid võetakse vastu eurodes. Tasub tähele panna, et läbi Montonio Finance tehtud tehingud arveldatakse eurodes ning ka klientide kontodelt läheb maha ostusumma eurodes. Pangaandmed sisestate otse panka või Pankade Kaardikeskuse süsteemi. Teie pangakontoga ja maksega seonduvat info ei salvestata, andmete edastamisel kasutatakse turvatud SSL ühendust. Tellimuse täitmist alustatakse peale makse laekumist meie arveldusarvele.

Garantii ja tagastamine

Täpsemalt saab lugeda meie müügitingimustest.
Ostukorv0
Tagasi üles
E-mail
Password
Confirm Password