Skip to content Skip to footer

Korduma kippuvad küsimused

Märgusõnad on kindel toime ja tarbijasõbralikkus. Yxes sisaldab tõhusaid, Sinu ripsmeid toitvaid looduslikke aineid, mida on hapnikuga rikastatud. Need kaitsevad, taastavad ja soodustavad ripsmekasvu.

Ära aja Yxes seerumit segamini teiste palsamite või pikendajatega, mis sisaldavad parabeene või lihtsalt proteiine ja vitamiine. Yxes on testitud ainetega looduslik kosmeetikatoode, millel on ka Tervisekaitseinspektsiooni heakskiit.

Yxes on esmaklassiline kosmeetikatoode, mis on loodud moodsa tehnoloogia abil ning see sisaldab mõjusaid koostisosi. Yxes seerumi mõju on kliiniliselt tõestatud. Võrreldes teiste sama hinnaklassi ripsmepikendustoodetega on Yxes oma klassi parim.

Nagu alati, tuleb olla ettevaatlik, kui ripsmepalsam lubab pikemaid ripsmeid odava hinnaga. Sõltuvalt kasutatud aktiivainetest, testperioodist ja tehnoloogiast, on peaaegu võimatu pakkuda Yxes seerumist soodsamat tõelist ripsmepikendustoodet.

Oliivi, kummeli, avokaado, mandli ja riitsinuse õlid on just need, mis toimivad karvastruktuuri loomuliku tugevdajatena ning muundajatena. Nad lisavad läiget, tihedust, kergendavad käsitlemist ja kaitsevad karva tugevate välismõjude vastu. See on ideaalne toode rikutud ripsmete hooldamiseks ning kohevate, tihedate ning pikemate ripsmete saamiseks.

Lihtsalt öeldes – Yxes seerum ei sisalda parabeene, kuna meil ei ole vaja neid koostisesse lisada.

Parabeene kasutavad tootjad näiteks sünteesitud hormoonide tasakaalustamiseks – meil selleks vajadus puudub. Parabeeni toime inimorganismile on sarnane östrogeenile, mis on näiteks üks rinnavähi põhjustajaid.

Seda kasutatakse nagu silmalainerit – ülemisel silmalaul. Pärast pealekandmist lase seerumil mõni minut kuivada. Kui silmalaug on kuivanud, kanna peale tavaline ripsmetušš – varsti sa seda muide enam ei vaja.

Yxes seerumit võib kasutada nii hommikul kui ka õhtul – seerum ei takista kasutamast tavalist ripsmetušši ja silmameiki. Täpsemad kasutusjuhised leiad tootega kaasasolevalt kasutusjuhendist.

Sageli toimuvad muudatused ripsmetes juba paari nädalaga, kuid enamus kasutajaid saavutab silmnähtavad tulemused pärast kaheksandat nädalat. Märkad, kuidas Su ripsmed muutuvad ajaga volüümikamaks, tihedamaks ja paksemaks. Paljud naised on öelnud, et vajavad järjest vähem ripsmetušši, et saavutada pilkupüüdev tulemus.

 Kuigi Yxes on loodud spetsiaalselt ripsmetele, on paljud naised kasutanud seda ka kulmudel ning saanud häid tulemusi.

Yxes on populaarne ka ripsmepikenduste kandjate seas, sest Yxes toestab ripsmeid ja vähendab nende murdumist. Nii et võid nautida ka pikendusi, kandes samal ajal Yxes seerumiga hoolt enda loomulike ripsmete eest – ehkki enamus kasutajaist loobub tehispikendustest, sest oma ripsmed on paremad!

Yxes on silmadele sõbralik. Kasutajad kinnitavad, et Yxes mõjus nende silmadele palju paremini kui teised ripsmetooted. Seejuures on muidugi oluline toodet õigesti kasutada! Seerumit tuleb kindlasti kanda vaid silmalaule, ripsmepiirile, mitte ripsmetele.

Nagu iga kosmeetikatootega, võib osadel kasutajatel tekkida toote mõne koostisosa suhtes allergiline reaktsioon. Kui Sa tead, et oled mõnele Yxes koostisosale allergiline, siis soovitame Sul toodet mitte kasutada. Kui avastad, et Sul on tekkinud allergiline reaktsioon, katkesta toote kasutamine kohe ja pöördu arsti poole.

Maksimaalsete tulemuste saamiseks soovitame kasutada Yxes seerumit kuni 16 nädalat. Kuna selle koostis on väga tõhus, mõjutab see Sinu ripsmeid veel kuni kuus kuud pärast kasutamist. Ühest seerumi tuubist peaks igapäevasel kasutamisel jaguma neljaks kuuks. Kui Sa oled saavutanud soovitud tulemuse, soovitame seerumit kasutada vaid 2−3 korda nädalas.

 Yxes seerumit ei ole kunagi loomadel testitud.

Ostukorv0
Tagasi üles
E-mail
Password
Confirm Password